Новини » Суспільство 15 липня, 2018, 22:39
Глава УГКЦ заявив, що не приєднуватиметься до помісної церкви після Томосу
Блаженнійший Святослав
Блаженнійший Святослав

У неділю, 15 липня, глава української греко-католицької церкви отець Святослав Шевчук заявив, що не збирається брати участь в помісній церкві в разі отримання томосу.

Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав заявив, що його церква не є байдужою до подій в православній церкві і вітає прагнення досягти автокефалії Української помісної православної Церкви. Однак УГКЦ, за словами духівника, має власний шлях і не збирається приєднуватися до УПЦ, незважаючи на підтримку отримання томосу.

На переконання Глави УГКЦ, ми мусимо разом дбати про добро нашої держави, а відтак шукати шляхів до відновлення первинної єдності Київської Церкви, як це було 1030 років тому. Це є нашим завданням як християн, як спадкоємців цього Хрещення.

«Дякуємо за ваше запевнення, що наша Церква буде користуватися всіма правами і не будемо примушувані ставати конфесійно православними, як дехто собі думає. Бо деякі наші люди не розуміли, чому депутати греко-католики голосують за Помісну православну Церкву, і запитували, чи тоді, коли вона вже буде нас не будуть змушувати до неї переходити? Ми кажемо: Ні, не будуть!» – сказав Глава УГКЦ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:29 :20