субота, 14 липня, 2018, 1:30 Політика
Журналіст Дубінський заявив, що Порошенка намагаються усунути від контрабандних потоків
ZIK
ZIK

Оскільки термін Петра Порошенка на президентському посту почав наближатися до завершення, нині його намагаються усунути від контрабандних потоків.

Про це в ефірі інформаційного спецпроекту з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив журналіст, блогер Олександр Дубінський.

Гість програми пояснив, чому раніше до боротьби із контрабандою не була прикута така пильна увага, як нині.

«Пани Гройсман, до нього – Яценюк і Порошенко як Президент чотири роки питанням контрабанди не займалися так активно, як почали займатися за рік до президентських виборів. Чому? Напевно, тому що «потоки» були «устаканені», і кожен, хто мав доступ до розмитнення, мав свою вигоду з цієї справи. Як тільки термін пана Порошенка почав наближатися до завершення, а соціологія почала показувати це завершення не в другому президентському терміні, а десь на задвірках історії, відбулася дуже проста ситуація. Залишається рік дерибану потоків, відповідно, потрібно цей рік провести з максимальною користю для себе», – заявив гість програми.

Журналіст вважає, що зараз «Порошенка намагаються усунути від контрабандних потоків», та пояснив, як це виглядає на практиці

«Що таке СБУ і департамент «К» Демчини – так званий департамент Кононенка-Грановського? Це саме той департамент, який відповідає за контрабанду. Він перебуває у зв’язці з Порошенком, тому що «департамент Кононенка-Грановського» не підпорядковується голові СБУ Грицаку. Тобто є така зв’язка, а є Гройсман зі своєю Фіскальною службою. Хлопці просто «пилять» потік», – заявив Олександр Дубінський.

Раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що КМУ спільно з МВС, ГПУ, НАБУ, САП, ДФС, СБУ напрацювали план дій, направлений на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці.

Кабінет міністрів 20 червня ухвалив презентований Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом план боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що до бюджету за рахунок знищення контрабандних схем надійде від 70 до 100 млрд грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 11:47 :06