субота, 14 липня, 2018, 13:26 Економіка
Українські силовики та рятувальники отримують французькі гелікоптери
Фото: www.kmu.gov.ua
Фото: www.kmu.gov.ua

Уряд України та французький авіагігант Airbus helicopters підписали угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

На підставі угоди Україна отримає 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. 

Вартість контракту склала 555 млн євро. Вона враховує як закупівлю гелікоптерів, так технічну підтримку і навчання пілотів та обслуговуючого персоналу. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів. 

За планом, гелікоптери будуть використовуватися для забезпечення громадського порядку, антитерористичних заходів, охорони державного кордону, повітряної розвідки, охорони особливо важливих об’єктів, аеромедичної евакуації, доставки оперативних груп реагування та рятувальників, проведення пошуково-рятувальних робіт і навіть гасіння пожеж. Вертольоти відповідають найвищим стандартам оснащення.

 «Підписуємо угоду в День національного свята Франції. Переконаний в тому, що наші стосунки матимуть ще більш яскраві перспективи. А сьогодні ми фіналізуємо величезну роботу, яку провели керівники МВС, передусім Міністр Арсен Аваков з французькими партнерами. Цей контракт дає можливість використовувати 55 гелікоптерів для забезпечення безпеки наших громадян. Це безпрецедентний обсяг і він відкриває нові можливості співпраці», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який був присутній на підписанні угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 04:14 :10