Новини » Спорт

Тренер збірної Англії Гарет Саутгейт: Я не міг би просити більшого від своїх гравців

Гарет Саутгейт / futbol1.ru

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт прокоментував поразку від команди Бельгії (0:2) в сьогоднішньому матчі за третє місце чемпіона світу-2018.

«Як тренер, твоя робота полягає в тому, щоб надихати гравців, дозволити їм досягти успіху. Справа не в мені, а в команді, співробітниках, вболівальниках. Я пишаюся тим, чого вони досягли.

Це був складний матч, ми грали проти однієї з найсильніших команд у світі. У другій половині матчу гравці невтомно продовжували атакувати, створювали можливості забити. Але завжди є проблема в контратаках. Чудово зіграли Стоунс, Пікфорд.

У нас немає ніяких ілюзій з приводу нашої команди. Нам трохи не вистачило, щоб потрапити в трійку. Я не міг би просити більшого від своїх гравців.

Сьогодні сьомий матч за короткий відрізок часу. Команда емоційно і фізично була виснажена. Неправильно було б судити Кейна по сьогоднішній грі. Як капітан, він добре керував колективом. Зрозуміло, що у нас була не найважча група. Але це не скасовує того факту, що ми змогли дістатися до матчу за третє місце», – цитує Гарета Саутгейта офіційний сайт ФІФА.

 Loading...