Новини » Події 14 липня, 2018, 5:15
Сестра Сенцова закликала бойкотувати деякі українські ЗМІ
Наталія Каплан
Наталія Каплан

Двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан закликала бойкотувати чотири українські ЗМІ за їх участь «в інформаційні війні на боці ворога».

У коментарі Громадському вона пояснила, що телеканал «112 Україна» зателефонував їй і вивів у прямий ефір з позафракційним депутатом Євгеном Мураєвим, який раніше заявив, що «частина населення сприймає Сенцова як терориста».

«Мене вивели в прямий ефір з Мураєвим... Він почав мені розповідати, що треба вести себе тихо, і тоді Олег вийде швидше. Це, по-перше, маячня, а, по-друге, – частина інформаційної війни... насправді питання до даного ЗМІ були вже давно, і я вирішила, що більше я не готова з ними спілкуватися», – сказала Каплан.

Також сестра Сенцова закликала бойкотувати телеканал «Інтер».

«До «Інтера» були питання. Вони просять відповісти, як там Олег Сенцов, але при цьому показують спокійно футбольні матчі (ЧС-2018, який проходить у Росії). І відмовилися під час футбольних матчів хоча б запустити ролики з Сенцовим, що могло б хоч якось пом’якшити ситуацію», – додала Каплан.

«Брати участь в інформаційній війні на боці ворога я не хочу. І я закликаю інших просто ігнорувати ці ЗМІ... Я просто закликаю бойкотувати «112 Україна», NewsOne, «Інтер» та видання «Страна.ua», – зазначила сестра Сенцова.

Вона пояснила, що раніше Страна.ua «оприлюднила коментар хворої людини як факт».

Нагадаємо: 7 червня в ефірі українського телебачення депутат Мураєв, який є власником телеканалу NewsOne, застосував щодо засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова слово «терорист», сказавши, що режисера «можна по-різному сприймати» і що «людина готувала підпали та вибухи».

Ця заява викликала резонанс в українському суспільстві та серед депутатів. ГПУ завела справу на Мураєва за статтею «державна зрада». Кримінальне провадження буде розслідувати СБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 16:02 :09