субота, 14 липня, 2018, 23:11 Спорт
Лідер збірної України з футболу Андрій Ярмоленко зіграв свій перший матч за «Вест Гем»
Андрій Ярмоленко зіграв свій перший матч за «Вест Гем» / prosport.tsn.ua

Український півзахисник лондонського «Вест Гема» Андрій Ярмоленко розпочав свій шлях у новому клубі з перемоги.

У контрольному поєдинку в рамках підготовки до нового сезону чемпіонату Англії «Вест Гем» сьогодні, 14 липня, зіграв з командою третього дивізіону англійського чемпіонату «Уікомом».

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко потрапив до стартового складу і зіграв перший тайм, після чого був замінений, повідомляє football24.ua.

28-річний українець зіграв на правому фланзі атаки. Ярмоленко був активний, створив кілька моментів і міг забити, але після подачі кутового пробив головою у поперечину.

Додамо, що контрольний матч завершився перемогою «Вест Гема» з рахунком 1:0. Єдиний гол на 34-й хвилині забив Арнаутовіч.

2018-09-19 03:07 :40