субота, 14 липня, 2018, 9:48 Світ
Діти, яких врятували з печери у Таїланді, у четвер повернуться додому

Діти, яких завдяки надскладній рятувальній операції вдалося звільнити із затопленої печери на півночі Таїланду, в четвер вийдуть з лікарні.

Про це заявив міністр охорони здоров'я цієї країни Піясакон Саконсатаятон, повідомляє RMF.FM.

«Дванадцять хлопчиків і їх тренер відновлюють  свої фізичні і моральні сили провівши 17 днів в затопленій печері Кхао Луанг в Чіанг, але в четвер, 19 липня, їх випишуть з лікарні», - повідомив журналістам міністр.

«Ми повинні підготувати дітей і їх сімї до зацікавлення, яке на них очікує, коли вони вийдуть з лікарні», - додав він.

Про небезпеку від «слави» врятованих із печери хлопців нещодавно попередив Луїс Урзуа - один з 33 шахтарів, які вісім років тому були заблоковані в шахті на півночі Чилі.

Шахтарі провели у пастці під землею 69 днів, а за операцією їх порятунку з напругою стежили ЗМІ по всьому світу. За свідченнями колишніх шахтарів, чимало з них не змогли справитися з тягарем слави: багато хто розлучився, почали страждати від психічних розладів, й навіть до цих пір бореться з бідністю і безробіттям.

23 червня дванадцять хлопчиків у віці 11-16 років з футбольної команди і їх 25-річний тренер заблукали у печері в провінції Чіанграй, відрізані від світу в результаті сильних дощів і підвищення рівня води. Після дев'яти днів пошуків їх знайшли та підняли на поверхню 8, 9 і 10 липня.  

Нагадаємо, 11 липня, у Таїланді опублікували фотографії врятованих із печери хлопчиків, які перебувають у лікарні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 08:37 :08