п'ятниця, 13 липня, 2018, 22:20 Економіка
Японці купують контрольний пакет української агрокомпанії

Японська корпорація Sumitomo придбає 51% акцій ТОВ «Спектр-Агро» – постачальника сільськогосподарських ресурсів для українських аграрних підприємств.

Про це повідомляє delo.

Повідомляється, що відповідний дозвіл підписано між корпорацією «Спектр-Агро» та ТОВ «Спектр-Агротехніка» 11 липня.

«Більш ніж 30 років тому в Sumitomo було засновано агро-науковий напрям (ASBL). Почавши з експорту засобів захисту рослин з Японії, Sumitomo активно займається розширенням ланцюга постачань, постійно розвиваючи оптові та роздрібні канали збуту. На сьогодні ця діяльність здійснюється в 30 країнах світу. Придбання компанії «Спектр-Агро» є продовженням розвитку бізнесу Sumitomo в торгівлі сільгоспресурсів», – йдеться в повідомленні.

В «Спектр-Агро» очікують, що операція з придбання сприятиме розширенню і зростанню діяльності компанії в Україні.

«Спектр-Агро» заснована в 2009 році, в даний час здійснює діяльність на всій території України. Постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку більш ніж для 3,5 тис сільгоспвиробників країни.

Група Sumitomo – одна з найбільших японських корпорацій. У неї входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії та ін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:46 :18