п'ятниця, 13 липня, 2018, 23:25 Політика
У справі Лукаш повідомлено про підозру 14 особам, – Горбатюк
ZIK
ZIK

У справі Лукаш повідомлено про підозру 14 особам. І притягнення до відповідальності цих осіб повинно було б унеможливити розкрадання коштів. Але, на жаль, декілька людей, яким повідомлено про підозру, продовжують працювати у Міністерстві юстиції.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK розповів колишній начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Як повідомлялося, Сергій Горбатюк заявив, що справа за підозрою колишньому міністру юстиції Олені Лукаш може бути зруйнована першою після закриття Департаменту спецрозслідувань ГПУ, який він очолював.

Сергій Горбатюк також додав, що якби справу Лукаш розслідував якийсь інший підрозділ ГПУ, вона вже давно була б закрита.

«Але ви зрозумійте, що не лише одній Лукаш повідомлено про підозру. Будь-який міністр самостійно не робить якихось протиправних дій. Є лінійка. От у тій справі повідомлено про підозру 14 особам. Як з Міністерства юстиції, так з приватних підприємств. І притягнення цієї лінійки осіб до відповідальності – мовляв, дивіться, що невиконання вимог керівництва, де є ознаки розкрадання, воно призводить до покарання – повинно унеможливити те, що будуть розкрадатися кошти.

Але, на жаль, із людей, яким повідомлено про підозру, декілька працівників продовжують працювати у Міністерстві юстиції», – заявив екс-начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ.

Відтак, підкреслив Горбатюк, сьогодні не відбуваються зміни не лише у правоохоронних органах, але й у будь-яких інших державних органах.

«Тому я знову повторюю, що ця збочена модель керівництва – виконуй вказівку начальника й тоді у тебе все буде добре, не дивлячись на те, чи відповідає вона закону – продовжує існувати.

Люди, які стоять нижче, вони не бояться порушити закон, а бояться не сподобатися керівництву»,– зазначив Сергій Горбатюк і додав, що при таких законах, а особливо у правоохоронних органах, ніяких змін в країні не буде.

Нагадаємо, 11 липня Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про організаційні зміни в структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України.

Наказ ліквідовує зокрема і Департамент спецрозслідувань, який очолював Сергій Горбатюк. Департамент займався розслідуваннями злочинів, які сталися під час Революції гідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 18:06 :54