Новини » Регіони 13 липня, 2018, 13:15
У Луцьку запрацює молодіжний центр

Представники влади та молоді обговорили майбутню діяльність Луцького молодіжного центру.

Про це IA ZIK повідомили у спілці громадських організацій «Молодіжна платформа».

«Партнери або волонтери з міжнародних організацій із різних країн, не тільки вже Європи, але і світу теж за честь вважають приїхати волонтерити саме сюди і розвивати молодіжне середовище Луцька та Волині», – сказав заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Луцький молодіжний центр розташований у парковій частині міста, біля входу до колишнього іподрому.

«Це приміщення дуже хороше і потенційно цікаве для того, щоб розвивати власне молодіжну роботу в Луцьку. Але не тільки в цих стінах, та і навколо», – наголошує заступник міністра молоді та спорту.

Він зазначає, що дуже важливо, щоб молодіжна робота здійснювалася на партнерських засадах. Влада не може самостійно все вирішувати, і саме молодіжні центри є кроком у правильному напрямку. Такі центри є просторами для комунікації між владою та молодими людьми.

Окрім зустрічі з Олександром Яремою, представники молодіжних громадських організацій та члени Молодіжної ради мали можливість долучитися до планування Луцького молодіжного центру шляхом інтерактивного мапування. У кожній кімнаті майбутнього центру були чисті плакати, на яких учасники події писала та малювала своє бачення діяльності молодіжного простору. Загалом виділили десять зон, вісім із яких знаходяться всередині приміщення, та дві – на території центру.

Після загальних напрацювань представники молоді презентували результати не лише зовнішнього вигляду Луцького центру, але і його функціональної роботи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:14 :31