Новини » Регіони 13 липня, 2018, 9:59
У Луцьку патрульного звільнять з роботи за невчасно подану декларацію

У Луцьку патрульного поліцейського притягнуть до відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, та звільнять з роботи.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Апеляційний суд Волинської області залишив без змін постанову першої інстанції, якою до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто поліцейського роти №2 батальйону управління патрульної поліції у Волинській області.

Правоохоронець, всупереч Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Його було визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн зі сплатою судового збору понад 300 грн.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, поліцейський оскаржив його в апеляційному порядку, проте апеляційний суд залишив рішення Луцького міськрайонного суду в силі.

Рішення апеляційного суду набрало законної сили і оскарженню не підлягає, відтак правоохоронець не лише заплатить штраф, але і буде звільнений із органів патрульної поліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 04:22 :18