Новини » Львів 13 липня, 2018, 16:03
У Дрогобицькому районі ще два населені пункти матимуть перспективний план розвитку

Сьогодні, 13 липня в малому залі районної ради відбулося засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької райдержадміністрації, на якій розглядався проект генерального плану сіл Рихтичі та Хатки.

Представники розробника – ТзОВ проектне об’єднання «УкрЗахідУрбанізація» презентували членам містобудівної ради перспективний план розвитку вищеназваних населених пунктів з урахуванням державних, громадських, приватних інтересів та діючих стандартів.

Містобудівна рада заслухала всіх учасників засідання та визнала, що зауважень до даного генерального плану немає та рекомендувала затвердити його.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Слід зауважити, що розробники дослухались до всіх побажань громади, адже на громадських слуханнях, що проходили раніше, кожен охочий міг подати свої пропозиції.

Нагадаємо, що генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

На підставі затвердженого генерального плану населеного пункту розробляється план земельно-господарського устрою, який після його затвердження стає невід’ємною частиною генерального плану.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 06:09 :16