Новини » Політика 13 липня, 2018, 16:43
У Amnesty International вимагають зустрічі із Сенцовим
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org
Олег Сенцов. Фото: radiosvoboda.org

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звернулася до російської влади з проханням організувати зустріч представників правозахисної організації з українським режисером Олегом Сенцовим, який вже більше чотирьох років перебуває в ув’язненні.

Про повідомляє прес-служба АІ у п’ятницю, 13 липня, інформує «Тиждень».

«Надходять суперечливі повідомлення про погіршення його здоров’я. Це викликає величезне занепокоєння», – пише Анна Нейстат, старша директорка Amnesty International з досліджень, у листі до директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Геннадія Корнієнка.

За словами Нейстат, «для прояснення ситуації в очах міжнародної спільноти» надзвичайно важливо, щоб російська влада надала можливість зробити незалежний і об’єктивний висновок про стан Сенцова.

«Наші експерти, які мають міжнародний досвід у моніторингу та оцінюванні умов утримання та стану ув’язнених, могли б скласти і опублікувати подібний висновок». Вона також наголосила на невідкладності цього питання.

«Наше занепокоєння зростає щодня. Ми вже давно наполягаємо на негайному звільненні Олега Сенцова, бо судовий процес над ним від самого початку був похмурою пародією на правосуддя: із тортурами над учасниками процесу, відмовою у побаченні з українським консулом, і врешті жахливою ​​кваліфікацією як «тероризму» приписуваних йому діянь. Наш сьогоднішній заклик дуже простий – терміново допустити наших представників до Олега», – заявила директорка Amnesty International Україна Оксана Покальчук.

Нагадаємо, 8 червня, міжнародна правозахисна організація Amnesty International опублікувала звернення, в якому вимагає від Росії звільнити незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 06:06 :33