п'ятниця, 13 липня, 2018, 18:32 Політика
Справа Савченко: Суд оголосив перерву у засіданні через «замінування»

Шевченківський суд міста Києва через повідомлення про мінування оголосив перерву у засіданні щодо продовження запобіжного заходу Надії Савченко.

Відповідне рішення оголосив суддя Володимир Бугіль, повідомляє «Укрінформ».

«У зв’язку з надходженням повідомлення про замінування судом оголошується перерва у судовому засіданні. Вимога працівників поліції», – сказав суддя, повернувшись з нарадчої кімнати.

Раніше під час судового засідання, поки суддя перебував у нарадчій кімнаті, правоохоронці повідомили, що надійшов анонімний дзвінок про замінування будівлі Шевченківського суду міста Києва. Адвокати відразу відмовлялися залишати залу суду, мотивуючи тим, що суддя перебуває в нарадчій кімнаті.

Наразі залу судового засідання залишили усі присутні, правоохоронці оглядають її на предмет можливого мінування.

10 липня до Шевченківського суду міста Києва надійшло клопотання про продовження тримання під вартою народного депутата Надії Савченко. Прокуратура в свою чергу оголосила відвід судді Олені Мелешак, яка, за інформацією прокурорів, на момент авторозподілу справи перебувала у відпустці. На подальшу спробу призначити іншого суддю для розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу сторона захисту оголошувала відвід, в тому числі відвід суддям, які мали розглядати відвід судді з розгляду клопотання.

Також сторона захисту наголошувала про незаконність підстав відводу судді Мелешак, а 12 липня адвокати Савченко заявили про долучення до справи додаткових документів незаконним шляхом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 00:26 :00