Новини » Політика 13 липня, 2018, 18:33
Соціолог про рейтинг Порошенка: Упродовж чотирьох місяців – на шостій сходинці
ZIK
ZIK

У рейтингу кандидатів на президентський пост чинний очільник держави уже впродовж чотирьох місяців займає шосту позицію, і його рейтинг не падає та не зростає.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною компанією «GfK Ukraine», якби вибори відбулися у найближчу неділю, за Юлію Тимошенко проголосували б 10% опитаних українців, за Володимира Зеленського – 7% респондентів, за Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука – по 6% опитаних, за Юрія Бойка – 5%, 19% респондентів не брали б участі у виборах, а 23% важко відповісти.

Олексій Антипович зауважив, що соціологічна група «Рейтинг» проводила подібне дослідження, і «тренди» повторюються, щоправда, цифри відрізняються.

«Чинний Президент займає шосту сходинку, і він її займає вже близько чотирьох місяців, тобто починаючи з весни. З іншого боку, він вже не падає, як і не зростає. Що ж до рейтингів співака та актора… – це все ж таки рейтинги співака та актора, адже ці двоє людей – ні Зеленський, ні Вакарчук – не заявили про свою готовність іти на вибори», – зазначив Олексій Антипович.

З його слів, особливість нинішніх рейтингів упродовж останніх кількох місяців – те, що Юлія Тимошенко є лідером рейтингу, і всі інші прізвища перебувають поруч у межах статистичної похибки.

«Ми маємо картину, коли у нас є один учасник другого туру на даний момент, і ми не знаємо, хто буде «співучасником» другого туру із Юлією Тимошенко», – зазначив Олексій Антипович.

Політичний експерт Костянтин Матвієнко зауважив, що Юлія Тимошенко впевнено зберігає лідерство, а в усіх інших кандидатів окреслився «певний регрес».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 10:24 :50