п'ятниця, 13 липня, 2018, 22:35 Політика
Сергій Горбатюк пригадав, як чекав звільнення після розслідування справи Тимошенко
ZIK
ZIK

Саме у справі Тимошенко я засвідчив свою позицію. Це були перші прояви незгоди з діями керівництва. Я здивувався, що не був звільнений. Хоча здавалося, що мені шлях саме туди. Мабуть, у людей ще є якась совість.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK розповів колишній начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Нагадаємо, у 2010-2011 роках Сергій Горбатюк був одним зі слідчих у резонансній справі проти Юлії Тимошенко.

Екс-начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ зазначив, що до певного етапу він не «воював» із керівництвом.

«Я не займався злочинами і порушеннями закону, але голову високо не піднімав. Хоча, якщо брати час, коли на посаді був Кузьмін, то на початку його каденція я підписав обвинувачення Тимошенко по «кіотських коштах». Але вже у січні я повідомив, що не вбачаю складу злочину як у цій справі, так і в наступній – по автомобілях. Вони були у мене в провадженнях. Потім ці справи у мене забрали і передали слідчому. Було ще 3-4 випадки, де я відмовлявся приймати незаконні рішення», – розповів Сергій Горбатюк.

Гість програми підкреслив, що саме у справі Тимошенко він засвідчив свою позицію.

«Це були перші прояви незгоди з діями керівництва. Я здивувався, що не був звільнений. Хоча здавалося, що мені шлях саме туди. Та, мабуть, у людей ще є якась совість. Але ж за спиною я нічого не робив. Тобто прийшов, розповів, пояснив і сказав, що тут немає жодних перспектив з точки зору складу злочину. Очікував звільнення – воно не відбулося», – додав Горбатюк.

Та все ж після ще декількох відмов керівництву, зазначив Сергій Горбатюк, його перевели у прокурори з організаційно-методичного відділу.

«Після 18-ти років безперервної роботи я був прокурором організаційно-методичного відділу. Але, знову ж, не звільнили. Хоча тоді була реорганізація», – прокоментував екс-начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 22:58 :51