п'ятниця, 13 липня, 2018, 18:15 Політика
Сергій Фурса порівняв «євробляхарів» із вкладниками банку «Михайлівський»
ZIK
ZIK

В Україні була така ситуація, коли люди спокусилися на високі відсотки і принесли гроші не у банк «Михайлівський». Але потім прийшли вимагати від держави, щоб їм видалити гроші. І держава, злякавшись натовпу людей, виплатила їм усе. Так вчинили і «євробляхарі». Вони не заплатили у бюджет податок за ті автомобілі, за які можна було заплатити.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Як повідомлялось, сьогодні, у переддень канікул Рада підтримала проекти законів про «євробляхи».

Напередодні впродовж кількох днів центр Києва перекрили власники авто на «єврономерах».

Вони вимагали знизити податкове навантаження під час ввезення іномарок в Україну. Учасники акції виступили з вимогою до уряду скасувати постанову Кабінету Міністрів № 475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти № 8487 і № 8488. Додамо, постанова відкрила поліції доступ до митної бази «Інспектор-2006». Згадані законопроекти знижують акциз на розмитнення машин.

Інвестиційний банкір Сергій Фурса зауважив, що в Україні вже була подібна ситуація:

«У нас була подібна ситуація з банком «Михайлівський». Люди прийшли, принесли гроші не у банк «Михайлівський», вони злакомилися через жадібність на високі проценти, але потім прийшли величезним натовпом вимагати від держави, щоб їм видалити гроші. І держава, злякавшись натовпу людей, виплатила їм усе. Точніше ми із вами, платники податків, виплатили людям, яким ми не повинні були платити.

Так же вчинили і «євробляхарі». Вони не заплатили у бюджет податок за ті автомобілі, за які можна було заплатити», – зазначив Сергій Фурса та додав, що не розмитнивши авто на єврономерах, його власники вчиняють злочин.

Натомість голова ГО «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич наголосив, що сьогодні в Україні немає потрібних механізмів, щоб заплатити державі і розмитнити автомобілі. Також, зі слів Олега Ярошевича, «євробляхарі» вчиняють злочин, за який передбачена адміністративна відповідальність, а щодо банку «Михайлівський», то там йдеться про кримінальну відповідальність.

«А це дві великі різниці», – підкреслив Олег Ярошевич.

Сергій Фурса підсумував, що немає ніякої різниці у тому, коли людина грабує банк і коли людина грабує бюджет.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Національний банк України визнав банк «Михайлівський» неплатоспроможним.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:22 :39