п'ятниця, 13 липня, 2018, 15:59 Суспільство
Резніченко: Відновлений «з нуля» хірургічний корпус Центру матері та дитини обладнали ангіографом
Валентин Резніченко
Валентин Резніченко

Центр матері та дитини ім. Руднева у Дніпрі стане унікальним медичним закладом Дніпропетровщини з новітнім медичним обладнанням та дружнім простором.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Керівник області поінформував, що цього року завершать реконструкцію Центру матері і дитини ім. Руднева в Дніпрі, а вже зараз хірургічний корпус Центру отримав сучасний ангіограф, який використовується для операцій на судинах і головному мозку. До цього часу такі операції дітям Дніпропетровщини можна було зробити лише у столиці.

Як наголосив Валентин Резніченко, придбання цього обладнання та реконструкція медичної установи відбувається за кошти з обласного бюджету.

«Вивести медицину на новий рівень – такі завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Щоб втілити їх в життя, ми щорічно відкриваємо по одній оновленій обласній лікарні. Один із прикладів – хірургічний корпус дніпровського Центру матері і дитини ім. Руднева. Ми будуємо його «з нуля». Паралельно ми купуємо обладнання», – наголосив керівник Дніпропетровщини.

<nbsp;>
<nbsp;>

Операційний блок будують за європейськими стандартами, тут передбачено антибактеріальне покриття стін та система стерильного повітря. Також хірургічному корпусі, який зараз споруджують, будуть кардіохірургія, відділення голови і шиї, пластична хірургія.

Валентин Резніченко також зазначив, що нове хірургічне відділення зможе збільшити кількість операцій в 3,5 рази – до 7000 на рік. Крім цього, тут будуть розташовані сучасні рентген-кабінет, кабінет томографії, палати, операційний блок з чотирма операційними, зал лікувальної фізкультури, масажні кабінети, а також єдиний в області басейн для дітей з асфіксією.

«Усі об’єкти, які ми будуємо або реконструюємо – це комфортні доброзичливі простори», – наголосив голова ОДА.

<nbsp;>
<nbsp;>

На цей час будівельники завершують обробку фасаду і ведуть внутрішні роботи.

<nbsp;>

Як повідомлялося раніше, реконструйований педіатричний корпус Центру матері і дитини ім. Руднєва в минулому році відкрив Президент Петро Порошенко. «Це спільний проект держави і регіону. Це результат моєї програми децентралізації влади, коли громада сама визначає свої пріоритети і направляє туди гроші», – сказав Президент.

Нагадаємо, що, згідно з рейтингом губернаторів, складеного журналом «Кореспондент», Валентин Резниченко посів друге місце за показниками економічного, фінансового і соціального розвитку регіонів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:31 :05