Новини » Економіка 13 липня, 2018, 11:56
Рада підтримала проект закону для погашення боргів шахтарів
prozahid.com
prozahid.com

Народні депутати підтримали у першому читанні проект закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі.

За проект закону № 8362 під час сесійного засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, проголосував 261 обранець.

«Законопроектом, який підписали члени паливно-енергетичного комітету, пропонувалося збільшити на 2,8 млрд грн дотацію для шахтарів на розвиток, на закупівлю, на модернізацію. Розуміючи, що зараз тяжка ситуація і дефіцит бюджету, ми цю цифру готові змінити на 1,4 млрд грн», – повідомив автор законопроекту, народний депутат Михайло Бондар.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час обговорення у ВРУ наголосив на необхідності модернізації шахт, а для того слід погасити борги.

Очільник уряду, відповідаючи на заяви депутатів, про "смотрящих" у вугільній галузі, закликав надавати йому інформацію із прізвищами та місцями дислокації "смотрящих" у цій галузі та пообіцяв, що реакція буде жорсткою: "Ми будемо ламати "схеми".

Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав обранців ухвалити за законопроект № 8362 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі, щоб завершити рік без боргів.

Нагадаємо, 19 червня під ВРУ сталися сутички шахтарів та правоохоронців, внаслідок яких є потерпілі та затримані. Мітингувальники вимагали погасити борги із зарплати, а також ухвалили законопроект № 8362.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:16 :38