«Понад 150 позитивних рішень»: Парубій підбив підсумки роботи 8-ї сесії Ради

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Першим питанням дев'ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання має стати питання щодо оновлення ЦВК.

Про це сьогодні, закриваючи восьму сесію ВРУ восьмого скликання, трансляцію якої вів телеканал ZIK, заявив спікер Андрій Парубій.

Голова ВРУ зауважив, що «у п’ятницю 13-го» Рада ухвалила важливі законопроекти, яких очікували українці. Андрій Парубій, підбиваючи підсумки роботи Ради впродовж восьмої сесії, наголосив, що ВРУ прийняла низку ключових законів, зокрема, щодо утворення Вищого антикорупційного суду, закон про нацбезпеку, а також вирішила низку кадрових питань.

 Андрій Парубій зауважив, що залишилося питання щодо оновлення ЦВК, і воно має стати першим питанням наступного засідання ВРУ.

Спікер також нагадав про ухвалені два десятки законів, спрямовані на євроінтеграцію України та назвав створення міжпарламентської асамблеї «Україна – Грузія – Молдова» одним із ключових рішень.

Андрій Парубій поінформував, що під час восьмої сесії Рада прийняла 88 законів, з них у першому читанні – 49 законів, підтримала 37 постанов.

«Загалом, це є більше, аніж 150-т позитивних рішень українського парламенту», – зазначив Андрій Парубій.

Спікер подякував Президенту та Прем’єр-міністру, а також кожній із фракцій, груп та позафракційним депутатам – кому за підтримку, ініціативи, а кому – за критику.

Нагадаємо, сьогодні Рада підтримала проект закону для погашення боргів шахтарів, а також проекти законів для вирішення проблем щодо розмитнення авто з іноземною реєстрацією.

Додамо, сьогодні голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив восьму сесію ВРУ восьмого скликання.Loading...