Новини » Політика 13 липня, 2018, 19:55
Політичний експерт пояснив, як здорожчання вартості проїзду вдарить по рейтингу Порошенка
ZIK
ZIK

Петро Порошенко на наступних виборах сподівається не тільки на електоральну підтримку, а, очевидно, на цілу низку інших чинників, зокрема ескалацію на фронті, адмінресурс, контроль за інформпростором.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Гість програми припустив, що чинний Президент сподівається не лише на підтримку виборців.

«Очевидно, що Порошенко сподівається не тільки на електоральну підтримку, очевидно, що він сподівається на цілий ряд інших чинників, зокрема й ескалацію на фронті, які дадуть змогу переконати виборця, що не треба зараз міняти главу держави і Головнокомандувача, тому що є величезні загрози», – заявив політичний експерт.

Костянтин Матвієнко припустив, що Президент сподівається на адміністративний ресурс, на повний контроль за інформаційним простором.

Гість програми також нагадав, що від завтра у столиці здорожчає проїзд, а в очах виборців такі кроки пов’язані із прямою відповідальністю влади, зокрема очільника держави.

«Виборець у цьому звинувачує Президента, як це було завжди – і за Кучми, і за Ющенка, і за Януковича», – зазначив гість програми.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович зауважив, що питання тарифів і податків є важливим для українців.

«І такі речі, які відбуваються у Києві чи якомусь іншому місті, чи якась ціна на певний товар чи продукт – це все потім складається у загальне уявлення, що ситуація у державі рухається у неправильному напрямку і в негативне ставлення до влади у цілому. Відповідно, Порошенко так само отримує свій негатив, просто прямо його не будуть звинувачувати у піднятті цін», – зазначив Олексій Антипович.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною компанією «GfK Ukraine», якби вибори відбулися у найближчу неділю, за Юлію Тимошенко проголосували б 10% опитаних українців, за Володимира Зеленського – 7% респондентів, за Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука – по 6% опитаних, за Юрія Бойка – 5%, 19% респондентів не брали б участі у виборах, а 23% важко відповісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 03:02 :02