п'ятниця, 13 липня, 2018, 16:21 Політика
Парубій відзначив співпрацю українських парламентарів із закордонними колегами
ZIK
ZIK

Спікер ВР Андрій Парубій відзначив співпрацю українських парламентарів на міжнародному рівні. Зокрема, мова ішла про асамблею «Україна-Грузія-Молдова». Адже саме ці три держави найбільше потерпають від російської агресії та демонструють світові, що російська загроза є глобальною.

Про це він розповів під час заключного брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

«Особливо, хотів би відзначити співпрацю українського парламенту із парламентами наших сусідів – держав Балто-Чорноморського поясу. Зокрема, йдеться про країни Балтії, Молдову, Польщу та Грузію. На моє глибоке переконання, держави, які межують із Росією, найбільше відчувають величину загрози, яку становить для усього вільного світу агресивна політика Путіна», – вважає голова ВР.

Тому, за його словами, представники Литви, Польщі, Молдови та Грузії відгукнулись на ініціативу спільної поїздки до Вашингтона спікерів цього регіону.

«Під час зустрічі зі спікером Конгресу США ми підняли питання про недопущення реалізації проекту «Північний потік-2». Вже сьогодні бачимо заяви президента Сполучених Штатів, де жорстко підтримують цю принципову позицію України», – переконував Парубій.

Окрім того, за його словами, обговорювалось і регіональне питання Центру протидії гібридній загрозі Росії, де б розроблялась загальна стратегія протидії Москві.

Також він нагадав, що у червні цього року було створено і міжпарламентську асамблею «Україна-Грузія-Молдова». Мовляв, саме ці три країни кожного дня відчувають на собі «весь жах російської окупації».

«Нашою спілкою ми демонструємо усьому світові, що загроза Путіна є глобальною. Створенням цього міжпарламентського союзу ми також координуємо свої дії у виконанні плану «Східне партнерство» на шляху до вступу у ЄС. Я впевнений, що така міжнародна діяльність матиме своє продовження», – підкреслив Парубій.

Як повідомлялось, Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив восьму сесію ВРУ восьмого скликання. Підбиваючи підсумки роботи, він наголосив: ВР ухвалила понад 150 позитивних рішень.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 20:10 :39