п'ятниця, 13 липня, 2018, 19:35 Політика
Олексій Антипович назвав політичні «тенденції літа» й розчарування «новими» політиками
ZIK
ZIK

Напередодні останніх виборів в Україні про запит щодо нових політиків українці постійно говорили, проте голосували за наявний політичний спектр.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Гість програми поінформував, що «тенденцією літа», як свідчать дослідження, є зростання рейтингу Юлії Тимошенко і, щонайменше, стримування або і регрес в інших кандидатів. Олексій Антипович деталізував, що «регрес» – це насправді коливання приблизно на 0,5%.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» пояснює таку ситуацію тим, що Юлія Тимошенко розпочала передвиборчу кампанію, і її рекламу, заходи тощо зараз всі бачать.

«Активна позиція – це по-перше. По-друге, є значне розчарування у політиках, у владі, і є певне розчарування навіть уже в нових політиках», – заявив Олексій Антипович.

Як приклад, гість програми нагадав про рейтинг Вадима Рабиновича два роки тому на рівні 6%. Проте згодом рівень його підтримки знизився, оскільки, вважає Олексій Антипович, політик перенаситив інформаційне поле собою.

«Якщо ми говоримо зараз про інших, про молодих і перспективних політиків – Зеленського й Вакарчука, їхні рейтинги на початку року чи наприкінці минулого були вищими, тому що є запит на нові обличчя, на інших політиків, але цей запит не реалізовується. Понад те, українець завжди говорить про цей запит», – зазначив Олексій Антипович і нагадав, що напередодні останніх виборів в Україні про такий запит українці постійно говорили, проте голосували за наявний політичний спектр.

Додамо, як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною компанією «GfK Ukraine», якби вибори відбулися у найближчу неділю, за Юлію Тимошенко проголосували б 10% опитаних українців, за Володимира Зеленського – 7% респондентів, за Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука – по 6% опитаних, за Юрія Бойка – 5%, 19% респондентів не брали б участі у виборах, а 23% важко відповісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:59 :35