Нардеп «Народного фронту» вважає, що міністра Насалика корисно «потримати за горло»

ZIK

Уже протягом чотирьох років постійно виникає проблема заборгованості шахтарям, немає плановості поставок вугілля, проблеми з відвантаженням і ДТЕК. І це наслідок того, що в уряді немає менеджера, який займається енергетичною сферою.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Гузь у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, у Києві на мітингу шахтарів відбулася сутичка між народним депутатом від «Нашого краю» Сергієм Шаховим і міністром енергетики Ігорем Насаликом. Конфлікт стався під час спроби нардепа вирвати мікрофон у міністра.

«Що стосується мого регіону – Волині, то міністр Насалик за два з половиною роки так і не навідався у цей гірничий регіон. І це притому, що область має дуже багато проблем, а тому міністра енергетики запрошували неодноразово. Тому я вважаю, що потримати за горло міністра Насалика, якби це було ганебно чи ні, але все ж корисно», – прокоментував Ігор Гузь.

Народний депутат підкреслив, що в Україні постійно відбувається дискусія щодо енергетичної незалежності. Намагаються вирішити питання, де краще купувати вугілля, як налагодити свій видобуток, але проблема не вирішується.

«Я вже 4 роки перебуваю у парламенті, і протягом цього часу постійно виникає проблема заборгованості шахтарям, немає плановості, проблеми з відгрузками і ДТЕК. Це наслідок того, що в уряді немає менеджера, який займається енергетичною сферою, і найближчим часом він навряд чи з’явиться. Оскільки я припускаю, що Насалика поки що ніхто не здаватиме, і це передусім БПП», – вважає Ігор Гузь.

Loading...