п'ятниця, 13 липня, 2018, 14:30 Львів
На Львівщині зменшився загальний рівень злочинності, а от умисних вбивств – побільшало

У Львівській області є тенденція до зменшення загального рівня злочинності. Так, за шість місяців цього року зафіксовано 66 злочинів на 10 тис. населення, тоді як за аналогічний період минулого року цей показник був на рівні 68 злочинів.

Про це сьогодні, 13 липня, повідомив прокурор Львівщини Юрій Квятківський на початку координаційної наради керівників правоохоронних органів області, передає кореспондент ІА ZIK.

Проте, додав прокурор, криміногенна ситуація в області залишається складною. Зокрема, на сьогодні надзвичайною проблемою є питання профілактики і розкриття умисних вбивств та справ про нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Так, за даними прокурора області, упродовж І півріччя поточного року вчинено 23 очевидних умисних вбивства (за аналогічний період минулого року їх було 19), з яких чотири здійснили раніше судимі особи. Серед них двоє вже були в полі зору працівників поліції. Зокрема, одна особа перебувала під адміністративним наглядом Золочівського відділу поліції, інша – на профілактичному обліку Дрогобицького відділу поліції як схильна до вчинення насильницьких дій.

«Виникає питання до керівників цих підрозділів поліції», – заявив Юрій Квятківський.

За його словами, ріст кількості умисних вбивств спостерігається у Дрогобицькому, Радехівському, Золочівському районах, у Бориславі і Сихівському районі Львова.

Прокурор області додав, що ефективність розкриття злочинів цієї категорії покращилася.

«Розкрито 91%, тоді як у минулому році цей показник був 84%. Водночас досі у провадженні слідчих поліції перебуває два нерозкритих вбивства, вчинених у поточному році (це Залізничний і Шевченківський райони Львова). Також залишилися шість нерозкритих умисних вбивств з минулого року. Усього нерозкритих убивств за минулі роки – 266», – заявив Квятківський.

«Безвідповідальне ставлення до своєї роботи працівників двох відділів поліції призвело до втрати відеоматеріалів, які могли містити речові докази. З цим питанням ми розбираємось і, я думаю,що начальник Головного управління НП дасть оцінку своїм підлеглим з цього питання», – сказав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 11:12 :49