Новини » Політика 13 липня, 2018, 16:31
Клімкін і Ган закликали Москву звільнити всіх українських політв’язнів
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін і єврокомісар Йоганнес Ган. Фото: twitter.com/PavloKlimkin
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін і єврокомісар Йоганнес Ган. Фото: twitter.com/PavloKlimkin

Міністр закордонних справ Павло Клімкін і єврокомісар Йоганнес Ган під час зустрічі у Брюсселі закликали Росію звільнити всіх незаконно утримуваних українських політичних в’язнів.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

«13 липня 2018 року в рамках візиту до Брюсселя міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом. Сторони закликали РФ звільнити всіх незаконно утримуваних українських політичних в’язнів, зокрема українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування понад 60 діб тому», – йдеться у повідомленні.

Співрозмовники також привітали результати ХХ ювілейного Саміту Україна-ЄС, зафіксовані у спільній Декларації, та обговорили шляхи подальшого розширення політичної, економічної та секторальної інтеграції України до Європейського Союзу.

Крім цього, Клімкін і Ган окремо торкнулися питання щодо розвитку Східного партнерства, зокрема очікувань від Міністерського засідання СхП в Люксембурзі у жовтні 2018 року, а також неформальної зустрічі ЄС-Україна-Грузія-Молдова на рівні міністрів економіки та торгівлі, яка запланована на вересень цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 06:45 :26