Новини » Політика 13 липня, 2018, 23:12
Ігор Луценко: Основна проблема «євроблях» – міста заполонять неекологічні двигуни
ZIK
ZIK

Україна є унікальною країною з унікальними цінами на автомобілі: чинний закон щодо авто на іноземній реєстрації – такий, що порушує будь-який здоровий глузд та є шкідливим для країни.

Про це в ефірі інформаційного спецпроекту з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Луценко.

Гість програми зауважив, що до другого читання правки до законопроектів щодо «єврономерів» визначать остаточну формулу, тож оптимізм власників авто на іноземній реєстрації – учасників акцій протесту біля ВРУ вважає надто великим. З його слів, закони можуть бути як на «плюс», так і на «мінус».

Водночас депутат зауважив, що Україна є унікальною країною з унікальними цінами на автомобілі. На його думку, чинний закон щодо авто на іноземній реєстрації – такий, що порушує будь-який здоровий глузд та є шкідливим для країни, а вигідним «для Васадзе та Порошенка» як автовиробників. Тому, каже політик, засуджувати людей, які виступають за скасування цього закону або які напівлегально обходять його, не слід.

«Зараз потрібно зробити лише дуже чітку й прозору систему: або ввести плату за користування автомобілем на закордонній реєстрації за час, тобто ти купуєш собі право тут їздити на рік, … або інші варіанти, наприклад, те, що пропонує Южаніна, з нижчими ставками щось придумати», – зазначив Ігор Луценко.

Гість програми заявив, що на сьогодні основна проблема з так званими євробляхами – це те, що в містах з’явиться багато неекологічних двигунів.

«Захистити міста-мільйонники треба було все ж таки запровадженням і поверненням техогляду», – каже депутат.

Нагадаємо, у переддень канікул Рада підтримала проекти законів про «євробляхи». Так, народні депутати прийняли за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів № 8487 та проект закону № 8488 про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:06 :35