п'ятниця, 13 липня, 2018, 20:25 Політика
Ігор Гузь пояснив, що було ключовим моментом для «євробляхарів»
ZIK
ZIK

Автомобіль на єврономерах купують за 5 тисяч доларів, а після розмитнення по всій процедурі виходить вже 9 тисяч доларів. Але не в кожного ці зайві 4 тисячі є в кишені, і саме зменшення мита було ключовою вимогою людей.

На цьому наголосив народний депутат України Ігор Гузь у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроекти про зниження акцизного податку з автомобілів (№8487) та посилення контролю над переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах (№8488).

«Проблема з автомобілями на іноземній реєстрації почала виникати приблизно чотири роки тому. І, безумовно, кожен рік кількість таких авто суттєво збільшувалася. Я представляю прикордонний орган і можу сказати відверто, що напевно кожен третій автомобіль у цьому регіоні перебуває на іноземній реєстрації», – констатував Ігор Гузь.

Відтак, певен депутат, почати вирішувати це питання потрібно було вже давно, застосовуючи бодай якийсь підхід. А натомість влада постійно ігнорувала водіїв, збільшуючи напруження.

«Вчора парламент допустив помилку, оскільки вже тоді мав розглянути законопроект, який вимагали мітингувальники. Відтак багатьох проблем можна було б уникнути», – припустив політик.

Щодо представників «АвтоЄвроСили» та інших організацій, які підтримали протест, то депутат зауважив, що знає багатьох із цих людей і намагається їх підтримувати.

«Безумовно, з одного боку, так виходить, що ці люди хочуть надурити державу, проте з іншого – ми розуміємо, що більшість українців не мають достатньо коштів, щоб купувати авто в Україні. До того ж, автомобіль на єврономерах купують за 5 тисяч доларів, а після розмитнення по всій процедурі виходить вже 9 тисяч доларів. Але не в кожного ці зайві 4 тисячі є в кишені, і саме зменшення мита було ключовою вимогою людей», – пояснив Ігор Гузь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:31 :11