Новини » Політика 13 липня, 2018, 17:10
Депутат Барна порадив «закрити морди» опозиції
ZIK
ZIK

Акцію «АвтоЄвроСили», представники якої мітингували біля Верховної Ради, використали як представниками коаліції, так і опозиції для для блокування законопроекту щодо Центральної виборчої комісії і не лише. Бо вони багато говорили, але нічого не зробили для зменшення вартості розмитнення автомобілів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив народний депутат Олег Барна

«Якби не було акції біля парламенту, то законопроект про розмитнення автомобілів на іноземних номерах ухвалили б набагато раніше, ще на початку тижня. Адже розігралася акція між представниками коаліції та опозиції для того, щоб можна було не протягнути законопроект щодо ЦВК у Верховну Раду, а також затягнути питання зняття недоторканності», – сказав Барна.

За його словами, усі акції були використані «політичними повіями» у Верховній Раді для того, щоб відкинути на другий план глобальні питання державної ваги – недоторканність нардепів і ЦВК.

«Також в опозиції закрила б краще «морди». Тому що вони нічого не зробили заради питання зменшення розмитнення автомобілів», – наголосив він.

Він зазначив, що саме  фракція БПП зменшила півтора року тому зменшила суму за розмитнення у три-чотири рази.

«Законопроект, який сьогодні ухвалили в першому читанні, розробила саме фракція БПП. Ми зустрічалися до десяти разів із представниками «АвтоЄвроСили» і спілкувалися з ними в комітеті. І цей законопроект був на порядку денному, лише до нього не дійшла черга через політичні ігри, пов’язані з ЦВК. Бо на погоджувальній раді не було Южаніної», – прокоментував Барна.

Тому знаючи про законопроект, голова ВР повинен був внести його у порядок денний, але він цього не зробив. І це свідчить про махінації, так званих, представників колишньої коаліції.

«Думаю, що у вересні законопроект буде ухвалено у другому читанні. Також ми ще можемо удосконалювати систему коефіцієнтів, щоб зменшити його для ще старіших автомобілів на 20-30 відсотків. Але те, що лідери «АвтоЄвроСили» організували процес незаконного протиправного перегону автомобілів на територію ,організували акції, свідчить про криміналізацію даного аспекту в контексті використання їх у політичній грі. Але цього не буде», – наголосив він.

Нагадаємо, народні депутати прийняли за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 08:36 :23