п'ятниця, 13 липня, 2018, 23:55 Політика
Безсмертний заявив, що закривати засідання ВРУ сьогодні було неприпустимо
ZIK
ZIK

Як тільки відтерміноване питання розмитнення автомобілів почне розглядатися восени, його дуже легко можна буде перетворити в ґвалт у Києві.

На цьому наголосив політик Роман Безсмертний в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні відбувається повна дискредитація правоохоронної системи. Старі органи, які працювали, вже фактично розвалюються, а нові з різних причин так і не набувають дієвої сили. Це свідчить про те, що ми знаходимося в умовах, коли інститути держави руйнуються.

Натомість Верховна Рада прийняла рішення, яке відтермінувала на осінь і закрила засідання. Але хочу нагадати депутатам, що є таке поняття, як весняний та осінній наступ робітничого класу.

І як тільки відтерміноване питання розмитнення автомобілів почне розглядатися восени, його дуже легко можна буде перетворити у ґвалт у Києві. І тоді вже не знайдеться місця ні Холодницькому, ні Луценку, ні Ситнику, ні Порошенку, ні Гройсману!» – наголосив Роман Безсмертний.

Відтак, констатує політик, абсолютно незрозуміло, як можна було взяти і закрити засідання, коли ситуація доведена до крайності.

«Чи то не вистачає досвіду та розуміння або ж це робиться навмисно. І якщо у цей процес втрутяться ті, хто захоче крові, то вона буде. Аналізуючи ситуацію, можна констатувати, що така інституційна кволість завершиться погано для усіх нас, а передусім для держави, оскільки вона просто впаде», – застеріг Роман Безсмертний.

Як повідомлялося, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закрив восьму сесію ВРУ восьмого скликання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:41 :53