четвер, 12 липня, 2018, 13:23 Світ
Юнкер і Трамп обговорять торговельну суперечку ЄС і США 25 липня
Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом 25 липня у Вашингтоні, щоб обговорити торговельні питання.

Про це, посилаючись на «Politico», повідомляє «Європейська правда».

Німеччина хоче, щоб Юнкер обговорив різні варіанти торговельної угоди з Трампом, але Франція неодноразово наголосила, що Брюссель не повинен робити жодних пропозицій, поки Трамп не відмовиться від встановлення тарифів.

Дипломати повідомили, що Берлін хотів би, щоб Юнкер запропонував три різні пропозиції: двостороння угода ЄС-США про зниження тарифів на промислові товари, яку раніше була пропонував уряд Німеччини, багатостороння угода про скорочення тарифів на автомобілі або скорочена версія TTIP (Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство, – ред.), яка включатиме регуляторні стандарти.

Один із дипломатів ЄС заявив, що пропозиція «міні-TTIP» може включати опцію щодо збільшення імпорту американської яловичини. Хоча квота на яловичину фактично пов’язана із давньою суперечкою в СОТ, Брюссель може погодитися дозволити Трампу представити ці переговори як перемогу для Америки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 07:50 :42