Новини » Курйози 12 липня, 2018, 2:26
Все для туристів: мер ліванського міста переодягнув жінок-поліцейських у короткі шорти
<nbsp;>

Мер ліванського міста переодягнув жінок-поліцейських у короткі шорти, щоб зацікавити туристів

Про це повідомляє 2plus2.ua.

Мер ліванського міста переодягнув жінок-поліцейських у короткі шорти, щоб зацікавити туристів

Бруманна – маленьке ліванське містечко, яке знаходиться в 17 кілометрах від Бейрута. Там, як у багатьох інших містечках, намагаються залучити якомога більше туристів найрізноманітнішими і часом дивними методами.

Мер міста П’єр Ачкар одягнув всю дорожню поліцію в короткі чорні шорти. За його словами, така цікавинка приверне до міста більше західних туристів.

Ми в Лівані хочемо змінити ту сіру картинку, яку уявляють собі на Заході по відношенню до нашої країни. 99% туристів в Середземномор’ї носять шорти.

Цього року для роботи в поліції привернули молодих дівчат – студенток університетів від 20 років. Уніформу поліцейських становлять короткі чорні шорти, сорочка з короткими рукавами і червоний берет з символікою ліванської поліції.

Дії мера накликали шквал критики з обох боків політичного спектру в країні. Консерватори звинувачують Ачкара в непотрібному «оголенні» жінок-поліцейських, а ліберали обурюються, чому це тільки жінкам доводиться носити шорти як уніформу, тоді як чоловіки-поліцейські повністю закриті одягом. Ще більше незадоволених висловилися проти такої ідеї, бо подібні дії означають, що жінок експлуатують на роботі як сексуальний об’єкт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 05:56 :59