Новини » Світ 12 липня, 2018, 18:55
Восени у багатьох країнах Євросоюзу побачимо дискусії щодо членства в НАТО, – журналіст
ZIK
ZIK

Уперше в сучасній історії Сполучені Штати Америки не є монолітною країною з такою ж владою і позицією.

Це зауважив журналіст Олександр Мартиненко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Гендиректор видання Інтерфакс-Україна припустив, що з осені будемо спостерігати жваві дискусії у багатьох країнах Євросоюзу щодо членства в НАТО. «І питання щодо збільшення відсоткових відрахувань із ВВП в Альянс, про що наголошував Трамп, може значно похитнути єдність коаліції в деяких країнах», – зауважив Олександр Мартиненко.

Журналіст зазначив, що зараз більшість політичних лідерів світу не можуть зрозуміти позицію Президента США Дональда Трампа і взагалі чого він домагається.

«Часто виникають думки, а чи взагалі правда те, що говорить Трамп. Найбільш прийнятною відповіддю було б те, що Трамп – це непроста специфічна людина. Але проблема навіть в іншому, адже вперше у сучасній історії Сполучені Штати Америки не є монолітною країною з такою ж владою і позицією.

Натомість тепер, наскільки доходять чутки з-за океану, дуже часто одне відомство не знає, що робить інше, зникає координація різних структур, ніхто не розуміє, до якого погляду прислухається президент завтра. До того ж, він часто змінює помічників, радників, тобто відбувається постійна ротація.

Причому він призначає тих людей, які абсолютно не відповідають його поглядам. Відтак, світ не знає чіткої позиції Вашингтону, і це повністю міняє архітектуру безпеки та тримає всіх у напрузі», – констатував Олександр Мартиненко.

Як зазначалося, Президент США Дональд Трамп вимагає, щоб лідери країн НАТО підняли свої витрати на оборону до 4% ВВП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 04:31 :58