Новини » Регіони 12 липня, 2018, 16:51
В Івано-Франківську поліцейські розповіли ромам про їх права і обов’язки щодо неповнолітніх дітей

Івано-франківські ювенальні поліцейські сьогодні, 12 липня, поцікавилися ситуацією щодо забезпечення інтересів та потреб неповнолітніх представників ромської національності, які наразі з родинами тимчасово проживають на території обласного центру.

Про це IA ZIK повідомили в УПД ГУНП в Івано-Франківській області.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції Алла Бойчук, для цих дітей нерідкістю є втрата або й повна відсутність будь-яких ідентифікаційних документів особи, що призводить до неможливості забезпечення їх соціального захисту.

Тож поліцейські передусім намагаються виявляти такі випадки та сприяти їх усуненню. Також під час відвідин місць постійного та тимчасового проживання осіб ромської національності працівники поліції роз’яснюють батькам обов’язки щодо забезпечення необхідних умов життя і виховання неповнолітніх дітей, застерігають від втягнення дітей у злочинну діяльність, використання малолітніх дітей для заняття жебрацтвом.

Крім того, працівники ювенальної превенції наголошують батькам, що їх діти шкільного віку мають право на отримання загальної середньої освіти та радять як його реалізувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:51 :22