Новини » Регіони 12 липня, 2018, 15:20
У Прикарпатському готелі, де отруїлися діти, провели дезінфекцію

Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» оприлюднила інформацію про зареєстрований груповий осередок гострої кишкової інфекції в готелі «Водоспад», розташованому в Яремче.

Нагадаємо, 11 липня в Надвірнянську міськрайонну філію поступили екстрені повідомлення на 5 хворих (всі діти до 15 років) з діагнозом «Гострий гастроентероколіт». Всі вони звернулися за медичною допомогою та госпіталізовані в інфекційне відділення Яремчанської міської лікарні із симптомами на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури.

Спеціалістами ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» встановлено, що захворілі є членами групи з 79 осіб, що 2.07.2018 року приїхали на відпочинок до готелю «Водоспад». 

Під час  епідобстеження встановлено коло контактних осіб, відібрані проби харчових продуктів, змивів та води на бактеріологічні дослідження; обстежені працівники харчоблоку та контактні особи. 

У вірусологічній лабораторії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» проводяться вірусологічні дослідження взірців біоматеріалу від хворих. 

На об’єкті виникнення спалаху проведено заключну дезінфекцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:23 :51