Новини » Події 12 липня, 2018, 14:53
У лікарні повідомили подробиці лікування ветерана АТО, який помер у Кривому Розі

Учасник бойових дій на Донбасі Володимир Близнюк, який помер у лікарні Кривого Рогу, отримував лікування за рахунок бюджетних коштів, а також доброчинної та гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на відповідь на інформаційний запит з КП «Криворізька міська лікарня №16» Криворізької міськради, отриманий 12 липня.

За даними лікарні, це становило понад 65 гривень на добу, які передбачені бюджетом. Загалом витрачена сума – понад п’ять тисяч гривень, поінформували в лікарні.

«Особистих коштів хворий на медикаменти та обстеження не витрачав», – йдеться у відповіді.

Як повідомили в лікарні, з 27 липня, тобто з моменту госпіталізації до закладу, хворий отримував лікування, а з 29 липня «після розмови з лікарями та їхніх роз’яснень» – харчування.

За даними лікарні, попри «інтенсивну терапію, спрямовану на корекцію діяльності життєво важливих органів і систем», хвороба прогресувала, і 8 липня пацієнт помер.

Як зазначили в лікарні, судово-медичний розтин, здійснений 10 липня, повністю підтвердив діагноз, поставлений у лікарні. 

Нагадаємо, у ніч з 7 на 8 липня у Кривому Розі помер учасник бойовий дій на Донбасі Володимир Близнюк, який раніше оголошував голодування «через недбальство лікарів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:42 :54