четвер, 12 липня, 2018, 3:00 Політика
Ольга Богомолець назвала найбільшу «хворобу» українського парламенту
ZIK
ZIK

Парламент має бути професійним. Нині найбільша «хвороба» ВРУ – це те, що туди приходять люди-популісти, які вміють тільки добре говорити, а не писати закони або бодай їх прочитати.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

Гостя програми, відповідаючи на запитання, чи може виникнути нова еліта внаслідок революції, а чи це має відбутися еволюційним шляхом, зауважила, що вона – за еволюційний шлях, та наголосила, що еліти в Україні є, проте вони зараз демотивовані і певною мірою деморалізовані.

«Тому що люди розумні, з науковими ступенями, які захищали дисертації, сидять сьогодні і думають: «Ми ж нічого не можемо змінити». Те, що у нас сьогодні більшість людей не хоче йти на вибори, це свідчить, у певній мірі, про їхню недовіру до країни. Я хочу сказати, що сьогодні кожен зобов’язаний – це не право, хоч у нас в Конституції прописане право, – ні, це має бути обов’язок кожного піти на вибори, вибрати і вимагати від того, кого ви вибрали, делегувати йому свої повноваження і «дочавлювати». Якщо нема кого вибрати, зберіться групою і свого кандидата делегуйте».

Гостя програми також наголосила, що парламент має приймати закони на збереження людського потенціалу, адже кожного року українців стає на 200 тисяч менше. Якщо про національні інтереси не дбатимуть, вважає Ольга Богомолець, мусить відбутися зміна політичних еліт.

«Парламент має бути професійним. Сьогодні найбільша «хвороба» парламенту – це те, що туди приходять люди-популісти, які вміють тільки добре говорити. Вони не вміють писати закони, вони навіть не вміють читати закони. Вони навіть не хочуть розбиратися. Приходять люди, як не мають вищої освіти», – зауважила Ольга Богомолець та додала, що йдеться про тих, хто прийшов до влади взяти участь у «дерибані», а для цього вища освіта їм і не потрібна.

Гостя програми зауважила, що нині велика прірва між українським народом та заможними людьми, які вважають себе елітою. Ольга Богомолець дивується, як можна виписувати мільйонні премії у той час, коли хтось живе на 1300 грн на місяць.

Нагадаємо, йдеться про премії менеджменту НАК «Нафтогаз України». Додамо, Рахункова палата України перевірить виплату 41 співробітнику «Нафтогазу» близько 46 мільйонів доларів премій, виданих у зв’язку з перемогою у Стокгольмському арбітражі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 08:27 :12