Новини » Політика 12 липня, 2018, 18:03
Нардеп заявив про гру в Раді довкола ЦВК із шулером у «підкидного дурня»
ZIK
ZIK

Президенту потрібно, щоб ЦВК була підконтрольною саме йому, а тому він подав таких кандидатів, які сформують його більшість у Центрвиборчкомі. Саме тому і виникає елемент недовіри між «Народним фронтом» і БПП.

На цьому наголосив народний депутат України Олег Купрієнко в програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Згідно із законом, щоб обрати членів ЦВК, кандидати повинні перебувати у залі Верховної Ради. Але сьогодні у парламенті не було жодного з кандидатів, їх ніхто не запрошував і не попереджав. Це говорить по те, що за членів ЦВК хотіли проголосувати «через коліно», – переконаний Олег Купрієнко.

Депутат підкреслив, що подання на членів ЦВК вносить Президент, і тільки він може відкликати його – не фракція БПП, не Артур Герасимов та інші.

«Грати у «підкидного дурня» із шулером не можна – в нього туз у рукаві. І таким тузом влади є виступ голови фракції БПП Артура Герасимова про те, що вони не будуть голосувати за одного кандидата, якого подав Президент.

Натомість Президент порушив закон, коли подав у члени ЦВК на одного кандидата більше. До того ж тільки парламентські фракції, а не депутатські групи, згідно з Резолюцією ПАРЄ, мають право мати свого представника у ЦВК», – зауважив Купрієнко.

Відтак політик підсумовує, що ЦВК, імовірно, готується до фальсифікації на користь однієї з політичних сил.

«Президенту потрібно, щоб ЦВК була підконтрольною саме йому, а тому він подав таких кандидатів, які сформують його більшість у Центрвиборчкомі. Саме тому і виникає елемент недовіри між «Народним фронтом» і БПП, коли явно намагаються змахлювати і зробити один одного дурнями», – наголосив Олег Купрієнко.

Нагадаємо, сьогодні БПП заявила про готовність відкликати одну зі своїх кандидатур, включених до списку подання Президента щодо призначення на посаду членів ЦВК, та закликала інші фракції відкликати одну зі своїх кандидатур.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:23 :42