Новини » Львів 12 липня, 2018, 14:01
На Золочівщині невідомими стоками забруднюється річка

За зверненням мешканців міста Золочева щодо забруднення річки було обстежено русло річки Золочівка в межах міста Золочева на території Золочівського району.

Про це ІА ZIK повідомили у Золочівській райдержадміністрації.

Виїзд здійснено в рамках функціонування гарячої лінії області 112 на звернення мешканців міста Золочева. Фахівцями проведено обстеження русла річки Золочівки та старого русла річки в межах м.Золочева по вул.Спадиста (перехід на вул.Заріччя) та вул.Бродівська (в районі переїзного мосту через автодорогу Золочів-Ясенів) на території Золочівської міської ради Золочівського району.

При проведенні обстеження виявлено зміну кольору води річки (темно-сірий), невідому речовину помутнілого кольору із неприємним запахом. Інтенсивність забарвлення спостерігається по вул. Бродівській м. Золочева.

За підсумками виїзного обстеження та з метою проведення детального аналізу виявлених фактів щодо забруднення водойми комісією доручено МКП «Золочівводоканал» провести хіміко-лабораторне дослідження відібраної води з річки Золочівка, розповіли у райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 11:42 :16