Новини » Регіони 12 липня, 2018, 15:11
На Волині планують побудувати новий пункт пропуску на кордоні з Білоруссю

У Ратнівському районі на Волині наразі діє пункт пропуску «Доманове» на кордоні з Білоруссю. Але цього явно недостатньо.

Про це на власній Фейсбук-сторінці написав голова ОДА Олександр Савченко, – повідомив власкор IA ZIK.

Облаштований пункт одразу після розпаду Радянського Союзу, та був збудований на той час як тимчасові споруди. Проте, як каже в.о. заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець, на сьогодні він потребує удосконалення, адже митна система Волині розвивається загалом.

«Митниця – це дуже важлива структура, яка функціонує в межах області. Основні її ділянки – це пункти пропуску. На жаль, на білоруському кордоні вони побудовані дуже давно і мають не такий вигляд, який повинен мати сучасний пункт пропуску. Тому ми просимо обласну державну адміністрацію допомогти нам пришвидшити вирішення питання відведення земельних ділянок для розбудови нових пунктів пропуску. Таких, які відповідають всім вимогам», – каже вона.

Слід зазначити, що детальний план території вже розробили. Проектна ділянка, де планують збудувати новий пункт пропуску, знаходиться на відстані 100 метрів від кордону з Білоруссю ліворуч автомагістралі М-19 (Брест-Ковель-Чернівці). Площа проектної ділянки – 3,5 гектара.

«До 26 вересня ми оформляємо всі необхідні дозволи. Не все залежить від адміністрації, є ще Держгеокадастр, але ми в силах посприяти. Візитна картка України повинна бути сучасною та гідною, а не той тимчасовий пункт пропуску який ми маємо. Ми пройшлися і побачили, що черги великі, а це відбиває бажання багатьох відвідувати Україну та наповнювати державний бюджет», – резюмував Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 21:59 :33