Новини » Регіони 12 липня, 2018, 12:25
На Буковині на митниці вилучили контрабанду ліків та мила на 3 млн грн

У Чернівецькій області правоохоронці та митники вилучили ліків та мила на майже 3 млн грн під час двох спроб незаконного переміщення їх через митний кордон України.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької митниці ДФС.

Встановлено, що з Туреччини на адресу однієї із київських фірм імпортувалися лікарські засоби. Представником перевізника серед іншого було подано інвойс, відповідно до якого вартість ліків становила 88,7 тис. євро, та рахунок-фактуру, за яким ціна товару – 29,5 тис. євро. Під час догляду кабіни вантажівки було виявлено експортну декларацію митного органу Туреччини, інформація якої підтверджує вартість товару 29 582,4 євро. За протоколом про порушення митних правил, складеним за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, 185 картонних коробок ліків вилучено.

Ще один факт адміністративного правопорушення встановлено під час переміщення з Болгарії до Білорусі вантажу «мило у формі брусків». Протокол про порушення митних правил запроваджено відносно громадянина Туреччини, – представника перевізника, що подав для здійснення митних формальностей документ CMR та інвойс із ознаками підробки. Товар, вартістю 230 тис. грнЮ вилучено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:18 :46