Міністр Омелян назвав відсоток рейсів, що затримуються українськими авіакомпаніями

ZIK

Літаки 93% українських авіакомпаній вилітають вчасно, а у 7% відбуваються затримки рейсів.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Гість програми запевнив, що ситуація, коли затримуються літаки, не є унікальною для України. В інших країнах, з його слів, затримується близько 10% рейсів. Особливо, за його словами, це стосується чартерних літаків.

«Сьогодні на сайті Міністерства інфраструктури ми розмістили червневий рейтинг українських авіакомпаній, які здійснювали польоти з наших аеропортів, щодо пунктуальності вильоту.

93% українських авіакомпаній вилітають вчасно, і лише у 7% ми маємо затримки. Безперечно, ті авіакомпанії, насамперед чартерні, які не виконують регулярні рейси і не слідкували за розвитком ринку, не оновлювали свій флот, не збільшували його, мають зараз величезні проблеми», – зауважив очільник відомства.

Володимир Омелян зауважив, що міністерство запроваджує суворіші вимоги до авіакомпаній, а також запроваджує заходи щодо туроператорів і турагентств, щоб всі виконували свої зобов’язання відповідно до отриманих від клієнтів коштів. Міністр наголосив, що держава змушена втручатися у ситуацію, коли приватні компанії не виконують своїх зобов’язань перед громадянами, які вирішили скористатися їхніми послугами.

Володимир Омелян зауважив, що навколо компанії «SkyUp» нині багато інсинуацій, адже компанії, які є на ринку, важко переживають її появу. Міністр повідомив, що із серпня компанія починає польоти до Одеси із низки українських міст, ціна на квитки становитиме 500-1000 грн.

Нагадаємо, у Міністерстві економічного розвитку й торгівлі оприлюднили Пам’ятку для українських туристів, які вирушають за кордон для того, щоб мандрівники не потрапили у неприємні ситуації за межами України.

Цього року випадки із затриманням чартерних рейсів у різних країнах, внаслідок чого постраждали українські туристи, були непоодинокими.

Loading...