Новини » Львів 181

Медики 3-ї стоматполіклініки перенесли пікет у сесійну залу. Депутати пішли на обід

Фото: ZIK

Молодший медичний персонал Комунальної третьої стоматологічної поліклініки, який від ранку пікетує Львівську міськраду, по обіді, скандуючи «Медикам слово!», домоглися виступу на сесії.

Про це інформує кореспондент ІА ZIK.

«Ми хочемо почути, коли нам буде виплачена зарплата. Це люди, які на державній службі. Я 32 роки віддала державній службі у дитячій стоматології. Я не можу жити за рахунок своїх дітей», – заявила представниця медиків.

Нагадаємо, медики вимагають погасити майже річну заборгованість з виплати заробітної плати і запевняють, мають відповідні рішення судів. Втім у мерії їх ігнорують. Востаннє зарплату працівники цієї стоматології  отримували у серпні 2017 року.

Втім, після виступу представників медиків, секретар ради Анатолій Забарило оголосив перерву у роботі сесії до 15 год. Медики ж, скандуючи, почали вимагати, аби до зали повернувся міський голова Андрій Садовий і депутати прийняли рішення на їхню користь. Попри це, депутати почали розходитися на обід. У цей час працвниця стоматології  погрожувала вистрибнути з вікна. Жінка залізла на підвіконник, втім її зняли працівникик муніципальної варти. Жінка зазначила, що пішла на такий крок з відчаю.

 

Loading...
Loading...
Loading...