четвер, 12 липня, 2018, 11:37 Політика
«Ляпами» НАБУ користуються адвокати підозрюваних, а крайніми є прокурори, – Аронець
Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький. Фото: Марків Михайло/УНІАН
Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький. Фото: Марків Михайло/УНІАН

Негативну реакцію керівників ГПУ та НАБУ викликала саме відсутність політичних амбіцій у керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний оглядач Олександр Аронець, коментуючи інтерв’ю Назара Холодницького виданню «Deutsche Welle».

«Мені як правнику імпонує, що Назар Холодницький у своєму інтерв’ю ставить дух та букву закону понад політичний інтерес та бажання попіаритись на гучних затриманнях. Як правильно було сказано, НАБУ пише сирі клопотання про арешт, а доводити в суді правильність обґрунтування потрібно прокурорам САП, а не Ситнику. Зрозуміло, що подібних справ є маса, коли вноситься неякісне клопотання, яке стає підставою для негайного звільнення підозрюваних. Показова справа – справа одеського мера Труханова та його підлеглих. Їх відпустили», – зауважив блогер.

Олександр Аронець переконаний, що саме відсутність політичних амбіцій у Назара Холодницького викликала негативну реакцію керівників ГПУ та НАБУ.

«Імовірно, що така показова відстороненість керівника САП від політичної гонки лякає його колег. Звідси і справа з «акваріумом», звідси і заклики негайного звільнення», – написав Олександр Аронець.

Натомість директор НАБУ, як зауважив блогер, активно готується до політичної кар’єри замість того, щоб боротися із корупціонерами.

«Насправді зрозуміло, чому Ситник женеться за кількістю і гучністю. На носі вибори, і він, імовірно, готує собі трамплін для політичного старту. Однак страждає від цього, перш за все, боротьба з реальними топ-корупціонерами. Ляпами детективів НАБУ дуже активно користаються адвокати підозрюваних, а крайніми є прокурори, які повинні доводити підозри, складені з подання Ситника. Я вважаю, що не так мають працювати нові антикорупційні органи», – резюмував Олександр Аронець.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко і директор НАБУ Артем Ситник 30 березня 2018 року направили до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів скарги на керівника САП Назара Холодницького. За висновком доповідача у дисциплінарній справі, члена КДКП Олександра Ковальчука, підстав для звільнення Холодницького з посади немає.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 02:27 :45