четвер, 12 липня, 2018, 17:15 Курйози
Користувачів соцмереж захопило відео лимона, який котиться з гори
Фото: twitter.com/sakeriver
Фото: twitter.com/sakeriver

Американець Майк Сакасегава прогулювався і побачив лимон, що котився вниз по вулиці. Дійство було настільки захоплюючим, що Майк вирішив зняти на відео те, що відбувається.

Про це пише УНІАН.

Майже двохвилинне відео, на якому фрукт без зупинки котиться вниз по вулиці, не зважаючи на ямки і листя біля бордюру, американець виклав у своєму Twitter.

«Сьогодні, коли я йшов додому після пробіжки, я побачив великий лимон, що котиться з гірки. Він продовжував котитися близько чверті милі. І тепер ти теж можеш це бачити», – підписав відео Сакасегава.

Менш ніж за добу відео подивилися більше мільйона чоловік. Багато хто в коментарях почали цікавитися подальшою долею лимона, деякі захоплювалися його «хоробрістю».

«Приблизно на 1:30 хв, ви можете сказати, що лимон втомлюється. Але все ж, лимон хоробро рухається вперед, вирішивши бути вільним», – написав один з коментаторів.

Сакасегава розповів, що, незважаючи ні на що, лимон котився до самого низу гірки. Після того, як фрукт зупинився, американець вирішив забрати його собі додому, однак ще не вирішив, що буде з ним робити.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 12:29 :06