четвер, 12 липня, 2018, 21:30 Економіка
Гендиректор «Укрпошти» написав заяву на відставку

2 липня генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський написав заяву про відставку.

Про це заявив сам Смілянський на зустрічі з журналістами, передає «Економічна правда».

Смілянський озвучив умови, на яких готовий залишитися: можливість формувати власну команду, мати політичну незалежність, можливість проводити радикальні реформи і реалізовувати чітку стратегію розвитку підприємства.

«Мені потрібні нові люди, можливість сформувати команду. А без нових людей і власної команди неможливі реформи», – пояснив свої умови Смілянський.

Новий контракт, за його словами, повинен бути з адекватними умовами і відповідною системою мотивації в прив’язці до показників ефективності.

«Я запропонував модель – протягом року за підсумками кварталу я буду оцінюватися виключно за обсягом виручки, на річній основі я оцінююсь на підставі якості доставки, реалізації інвестиційної програми і проходженні річного аудиту», – пояснив він.

За виконання цих умов і підписання нового контракту Смілянський готовий продовжити роботу на посаді гендиректора «Укрпошти».

Заява про відставку передбачає його відхід з посади з 31 серпня 2018 року.

Нагадаємо, 2 липня закінчився його перший контракт на посаді генерального директора «Укрпошти».

4 липня Кабмін погодив пропозицію Мінінфраструктури призначити генеральним директором «Укрпошти» Смілянського, який наразі виконує обов’язки гендиректора.

Продовження контракту знаходиться в компетенції Міністерства інфраструктури.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 03:15 :14