Новини » Політика 12 липня, 2018, 21:47
Червоненко зізнався, що заборонив дітям телефонувати йому, коли їх спиняє поліція
ZIK
ZIK

Сьогодні об’єктивна реальність говорить про те, що поліція успадкувала всі погані звички міліції.

Про це заявив політик Євген Червоненко в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Опитування українців щодо роботи Національної поліції – це вирок для влади за умов такої складної ситуації в країні та вкладених колосальних коштів у реформу поліції. Сьогодні об’єктивна реальність говорить про те, що поліція успадкувала всі погані звички міліції», – констатував Євген Червоненко.

Безумовно, додає політик, як у поліції, так і в міліції є порядні люди та професіонали. Але з боку держави було абсолютно нерозумно не використати колосальний досвід колишніх працівників міліції.

«Ці люди не були ні за Януковича, ні за Ющенка, ні за Кучму. Вони, як кажуть у народні, прості мєнти, які рятували життя та розслідували вбивства. Тому сьогодні суспільство розуміє, що його немає кому захищати.

А коли люди відчувають небезпеку – це чи не найстрашніше, що може бути. Адже страх підштовхує до «міцної руки» та нової революційної потреби. Тому, хто б не став наступним Президентом, закон має бути один для всіх», – переконаний Червоненко.

Ведучий програми змоделював ситуацію і запитав, якби хтось із дітей Євгена Червоненка випив і сів за кермо, то чи повідомив би політик про це правоохоронні органи.

«Я не буду повідомляти поліцію про це, але проведу виховну бесіду з цього приводу обов’язково. Якщо ж їх затримає поліція, то я даю слово, що не буду використовувати своє ім’я. До того ж я категорично заборонив своїм дітям телефонувати до мене, якщо їх зупиняє поліція. Вони мають самостійно відповідати за свої вчинки», – наголосив Євген Червоненко.

Як повідомлялося, 4 липня Національна поліція України відзначила 3 роки з моменту заснування. Утім повноцінної реформи, яка мала перетворити корумповану міліцію на правоохоронний орган західного типу, так і не вдалося реалізувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:35 :26