Новини » Політика

Червоненко висловив свою думку щодо сили, яка управляє вуличними протестами

ZIK

Якщо говорити мовою спецслужб, то молодь – це найкращий матеріал за умов відсутності національної ідеї та справжнього патріотичного виховання.

Про це заявив політик Євген Червоненко в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Вуличні протести завжди мають чітке визначення, і сьогодні вони керуються владою. Це найстрашніше, що може бути, адже різні політичні сили та окремі посадовці використовують вулицю та парамілітарні організації для того, щоб розмити або взагалі зняти з себе моральну та політичну відповідальність і, як наслідок – породити беззаконня в країні», – наголосив Євген Червоненко.

На думку політика, найбільшою загрозою у цьому випадку є підвалини для розвалу держави. І часто до такого процесу залучають саме молодіжні організації.

«Молоді люди часто безстрашні, емоційні та безвідповідальні. Якщо говорити мовою спецслужб, то молодь – це найкращий матеріал за умов відсутності національної ідеї та справжнього патріотичного виховання. Саме тому з неї легко «зліпити» реваншистські радикальні воєнізовані та переважно бандитські організації», – застеріг Червоненко.

Він певен, що українські спецслужби та політика загалом за усі 27 років незалежності так і залишилися наскрізь дірявими. Адже про прийняття того чи іншого рішення вже знають до його оголошення.

«Часто відповіді на питання знаходяться на поверхні, і точно зрозуміло, кому це потрібно. Наприклад, коли організація «С14» атакувала парад сексменшин, і тут же радикали були затримані, проте так само швидко їх і відпустили.

Помилка нашої влади в тому, що вони наступають на ті самі граблі, що й інші країни з розвиненою кризою. До того ж, це все ще й підсилюється тотальним доступом до зброї, натомість держава не проводить жодних заходів, щоб узакони її. Натомість тільки у держави при будь-якій демократії та устрої має бути монополія на застосування сили», – впевнений Євген Червоненко.

Як повідомлялося, у відповідь на заклик Заходу щодо засудження радикалізованих українських груп, прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що в Україні немає проблем із розслідуванням справ щодо нападу націоналістів і радикалів на представників різних меншин. Loading...