Новини » Суспільство 11 липня, 2018, 23:50
Україна надто бідна, щоб утримувати свого автовиробника, – Карл Волох
ZIK
ZIK

Якщо в Україні ВВП на душу населення складає 2,5 тисячі доларів, тоді як у Румунії – 15 тисяч доларів, то якою може бути купівельна спроможність українців?

На цьому наголосив громадський діяч Карл Волох в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«У нас звикли в усьому звинувачувати багатіїв або ж владу, яка тільки краде. Але, на жаль, ніхто не говорить про економіку, адже ми дуже бідна країна. І в такій країні з такою купівельною спроможністю цілком можливо, ми не доросли до того, щоб утримати бодай одного свого автовиробника», – констатував Карл Волох.

Так, гість програми назвав принципові ознаки того, в якій країні можна відкривати власне виробництво автомобіля.

«Приблизно це країна із 15-мільйонним населенням плюс середня купівельна спроможність по Європі. Якщо в Україні ВВП на душу населення складає 2,5 тисячі доларів, тоді як у Румунії – 15 тисяч доларів, то якою може бути купівельна спроможність українців? Звичайно, можна бути маленькою країною і виробляти автомобілі, але за умови, якщо ти член Євросоюзу», – пояснив Карл Волох.

Як повідомлялося, власники автомобілів з іноземною реєстрацією, які сьогодні мітингували у центрі Києва, вимагають від уряду скасувати постанову Кабінету міністрів №475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і 8488.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 16:53 :22