середа, 11 липня, 2018, 23:53 Суспільство
У Росії вказали на цікаву деталь із затримками літаків в Україні

Затримки рейсів з українськими туристами викликали подив у Росії, оскільки в них росіяни побачили поліпшення рівня життя в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олексій Копитько, – повідомляє Апостроф.

«Вчора після деякої перерви вирішив подивитися, що діється в пітерських групах. І ось, значить, в одній з груп йде обговорення проблем великого російського туроператора «Наталі Турс». Борги, проблеми туристів, все ось це. В якийсь момент, один з учасників приносить посилання на матеріал про треш і угар, який твориться з чартерними рейсами в Україні. Скасування, дикі переноси, сотні завислих туристів і т.д. Спочатку розгорається бурхлива веселість на тему «які х_охли тупі». І туроператори у них жадібні і воровиті, і літаки старі, і державі плювати на це свавілля. Хі-хі, ха-ха, доскакали і т.д. Потім один з дописувачів робить несподіваний висновок. Стривайте, пише. Тут щось не так. Всі ці жадібні туроператори, всі ці калечні авіакомпанії – це все прекрасно. Але виходить, що суть нинішньої кризи – в іншому: НЕ ВИСТАЧАЄ ЛІТАКІВ, ЩОБ РАЗВЕСТИ УКРАЇНЦІВ по заморським КУРОРТАМ», – пише він.

Далі з’являється коментатор з Криму, який говорить про те, що з аеропорту Херсона прекрасно можна полетіти в Стамбул, причому дешевше, ніж через Москву. І тут коментатори з Росії вибухають ще більшою хвилею обурення.

«В результаті один з учасників геніально підсумовує: «Сам факт, що Херсон в якийсь із реальностей може бути альтернативою Москві для польотів до Європи, у мене в голові не вкладається. Херсон. Москва. Херсон. Москва. Ні, це вище мого розуміння. По ходу, нас хтось десь обманює», – передає слова росіянина Копитько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 07:06 :52